توسعه ورزش در گرو توجه به آمایش سرزمینی است

توسعه ورزش در گرو توجه به آمایش سرزمینی است

یوکسیت/یزد رییس سازمان بسیج ورزشکاران تاکید کرد: توسعه ورزش در گرو توجه جدی مسیولان به آمایش سرزمینی در تصمیم گیری های ورزش است.

«مهدی میرجلیلی» شامگاه روز گذشته (پنجشنبه 30 فروردین) با حضور در جمع اعضای هیات اندیشه ورز بسیج ورزشکاران استان که به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان یزد برگزار شد، گفت: توجه به زیست بوم منطقه و شرایط و مسایل مختلف و همچنین شناسایی ظرفیت ها با آمایش سرزمینی، موجب رسیدن به اهداف عالیه ورزش کشور می شود.

وی در خصوص هیات های اندیشه ورز بسیج نیز افزود: فلسفه ایجاد هیات اندیشه ورز از سوی مقام معظم رهبری مطرح شده تا با استفاده از افکار و نظرات صاحب نظران، نخبگان و متخصصان، تصمیمات درست اتخاذ و چراغ راهی برای مدیریت کشور باشد.

رییس سازمان بسیج ورزشکاران گفت: باید برای بهتر شدن نتایج این نشست ها از همه اقشار و افکار استفاده و نظرات آنها اتخاذ شود.میرجلیلی تاکید کرد: فرهنگ سازی و ترغیب مردم به ورزش به بسترسازی مناسب نیاز دارد و این مهم نیز در گرو عزمی همگانی است.

میرجلیلی گفت: با همگانی شدن ورزش در ورزش قهرمانی نیز موفق خواهیم بود.

وی ادامه داد: پرهیز از هرگونه موازی کاری را از جمله دیگر الزامات توسعه ورزشی در کشور دانست و بیان کرد: ادارات کل ورزش و جوانان متولی اصلی مدیریت راهبردهای ورزشی هستند و دیگر دستگاه ها باید از این اداره خط و مشی بگیرند.

رییس سازمان بسیج ورزشکاران در پایان با تاکید بر این که مصوبات شورای عالی ورزش باید به گونه ای باشد که در سطح استان اجرایی شود، گفت: معرفی یزد و ظرفیت های آن به دنیا با ورزش و میزبانی مسابقات جهانی، آسیایی و بین المللی مورد توجه قرار گیرد.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توسعه ورزش در گرو توجه به آمایش سرزمینی است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توسعه ورزش در گرو توجه به آمایش سرزمینی است"، کلیک کنید.