تور علمی دانشجویان واحد تهران جنوب در پارک علم و فناوری پردیس

تور علمی دانشجویان واحد تهران جنوب در پارک علم و فناوری پردیس

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، از تور علمی دانشجویان رشته صنایع و علوم تربیتی و دستیاران آموزشی از نمایشگاه اینوتکس 2024 واحد تهران جنوب خبر داد

 

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری یوکسیت، سید عظیم حسینی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، از تور علمی دانشجویان رشته صنایع و علوم تربیتی و دستیاران آموزشی از نمایشگاه اینوتکس 2024 در پارک علم و فناوری توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد تهران جنوب خبر داد و هدف آن را آشنایی دانشجویان با فناوری های جدید، فرصت های شغلی و مشاوره در راستای افزایش دستاوردهای پژوهشی کاربردی از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی طبق تفاهم نامه عملکردی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد.

همچنین برای آموزش آخرین استراتژی های کارآفرینی و استفاده از نظرات صاحبنظران حاضر در این نمایشگاه و استفاده از دوره های آموزشی برگزار شده را عنوان کرد.

 

عظیم حسینی عنوان کرد برای اینکه دچار فقر یادگیری نشویم باید از فضاهای یادگیری مثل نمایشگاه های اینوتکس و سایر محافل علمی استفاده کنیم و به جای سازمان آموزشی تک بعدی، تبدیل به سازمانی یادگیرنده شویم که همواره در پی یادگیری باشیم و از آن به عنوان یک امتیاز رقابتی استفاده کرد.

 

مریم تمدنی رییس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد تهران جنوب نیز عنوان کرد بازدید از قسمتهای مختلف نمایشگاه اینوتکس به عمل آمد و دانشجویان در کارگاه های برگزار شده نیز شرکت کردند.

و هدف از شرکت در نمایشگاه ها را ارتقای سطح علمی دانشگاه و افزایش مشارکت دانشجویان با محافل علمی سازمان های مختلف بیان کرد. همچنین از دیگر اهداف را افزایش سهم دانشجویان در فعالیت های علمی، پژوهشی و دانش بنیان عنوان کرد.

از نتایج این دورهمی علمی، معرفی دانشجویان به پارک علم و فناوری جهت گذراندن دوره کارورزی و در صورت عملکرد مثبت دانشجویان، اشتغال به کار عنوان شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تور علمی دانشجویان واحد تهران جنوب در پارک علم و فناوری پردیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تور علمی دانشجویان واحد تهران جنوب در پارک علم و فناوری پردیس"، کلیک کنید.