تغییر رنگ 2 نماد شهری تهران به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر

تغییر رنگ 2 نماد شهری تهران به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر

مدیرکل روابط عمومی جمعیت هلال احمر از تغییر رنگ 2 نماد شهری پایتخت به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر خبر داد.

سید اشکان موسوی در گفت وگو با یوکسیت با اشاره به برنامه های دومین روز از هفته هلال احمر که از روز گذشته آغاز شده است، گفت: شعار این روز به جوانان اختصاص دارد و از این رو عنوان « جوان هلال احمر، پیشگامان پیشرفت، عدالت، صلح و امید» برای آن انتخاب شده است. در این روز برنامه های مختلف ملی و منطقه ای اجرا می شود.

وی افزود: یکی از این برنامه ها تغییر رنگ سه نماد شهری در پایتخت است و بر این اساس برج آزادی و پل طبیعت به رنگ قرمز و سفید که نمادی از هلال احمر و صلیب سرخ است. در خواهد آمد. این برنامه امشب اجرا خواهد شد و با هماهنگی روابط عمومی جمعیت هلال احمر و شهرداری تهران انجام شده است.

مدیرکل روابط عمومی جمعیت هلال احمر همچنین از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای جمعیت هلال احمر در محدوده دریاچه شهدای خلیج فارس خبر داد و گفت: در همین منطقه از تهران و همچنین چند شهرستان دیگر نیز مانورهای امداد و نجات برای آشنایی مردم با اقدامات جمعیت هلال احمر برگزار خواهد شد. این دو برنامه تا پایان هفته هلال احمر ادامه خواهد داشت.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تغییر رنگ 2 نماد شهری تهران به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تغییر رنگ 2 نماد شهری تهران به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر"، کلیک کنید.