تغییرات نکونام برای دیدار با آلومینیوم اراک

تغییرات نکونام برای دیدار با آلومینیوم اراک

به گزارش خبرگزاری یوکسیت؛ استقلال همواره در اراک کار سختی برابر تیم خوب آلومینیوم داشته و طبیعی است که آبی پوشان امروز نیز در جدال مقابل شاگردان مجتبی حسینی، دیدار دشواری را پیش رو داشته باشند. غیبت چند مهره کلیدی آبی ها در این بازی سبب شده تا آنها احتمالا با ترکیب غیرمنتظره ای پای به زمین مسابقه بگذارند.

به گزارش ورزش سه، جواد نکونام که پیش از این کوین یامگا را به دلیل مصدومیت تا آخر فصل در اختیار نداشت، با پارگی رباط صلیبی مهدی مهدی پور نیز مواجه شده و وضعیت صالح حردانی نیز نامشخص است. ضمن اینکه آرمین سهرابیان هم چهار کارته شده و این بازی را از دست داده است.

به دلایلی که ذکر شد، باید شاهد تغییرات مهمی در ترکیب استقلال باشیم که تمامی آنها اجباری است. نکونام که با کمبود بازیکن نیز در تیمش مواجه شده، کار سختی برای انتخاب یازده بازیکن ابتدایی تیمش در جدال حساس برابر آلومینیوم دارد.

سیدحسین حسینی هفته گذشته فرصت خوب برای کلین شیت و افزایش فاصله اش با بیرانوند و اخباری را از دست داد و با پورحمیدی، رتبه نخست را شریک شد. او کار سختی در اراک دارد و باید دید که می تواند دروازه اش را مقابل تیم خوب آلومینیوم بسته نگه دارد یا خیر.

با توجه به محرومیت سهرابیان، حالا نکونام سه مدافع تخصصی را در اختیار دارد. بعید به نظر می رسد که او از تمام داشته هایش در ترکیب اصلی استفاده کند. در نتیجه انتظار می رود که حداقل یکی از آنها کار را از روی نیمکت آغاز کرده و روزبه به دفاع برود.

چشمی که در این فصل دایما در حال سویچ بین پست مدافع و هافبک دفاعی بوده، احتمالا امروز نیز در آخرین نقطه چینش تیمش بازی می کند. در کنار او، باید شاهد حضور ایمان سلیمی باشیم و ممکن است رافایل سیلوا نیز به ترکیب اصلی بازگردد.

صالح حردانی به دلیل مصدومیت، بازی قبل را از دست داد اما او در تمرینات تیمش شرکت کرده است. این بازیکن آخرین جلسه تمرینی در تهران را کامل انجام نداد و ممکن است نکونام روی او ریسک نکند تا میلاد فخرالدینی از ابتدا به میدان برود. در سمت چپ نیز ابوالفضل جلالی همچنان گزینه نخست است.

برگزاری این دیدار در اراک و تقابل با تیم سخت کوش آلومینیوم، نکونام را مجاب می کند که از دو هافبک میانی بهره بگیرد. در نتیجه حضور امید حامدی فر در ترکیب اصلی محتمل است و کنار او نیز شاهد حضور آرش رضاوند خواهیم بود.

غیبت مهدی پور سبب شده تا استقلال طراح اصلی ضربات ایستگاهی و کاشته خود را در اختیار نداشته باشد. طبیعی است که این ماموریت به جلال الدین ماشاریپوف سپرده شود.

در خط حمله نیز ممکن است که نکونام یک بار دیگر به مهرداد محمدی اعتماد کند و این بازیکن از ابتدا برای تیمش به میدان برود. در کنار او نیز باید شاهد حضور گوستاوو بلانکو باشیم که در بازی قبل ستاره تیمش بود.

ترکیب احتمالی استقلال برای دیدار با آلومینیوم:
سیدحسین حسینی – روزبه چشمی – رافایل سیلوا – ایمان سلیمی – ابوالفضل جلالی – میلاد فخرالدینی – امید حامدی فر – آرش رضاوند – جلال الدین ماشاریپوف – مهرداد محمدی – گوستاوو بلانکو.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تغییرات نکونام برای دیدار با آلومینیوم اراک" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تغییرات نکونام برای دیدار با آلومینیوم اراک"، کلیک کنید.