تشکیل مداوم کارگروه‌های مشترک با دولت از مهمترین اتفاقات مطلوب یک سال گذشته است

تشکیل مداوم کارگروه‌های مشترک با دولت از مهمترین اتفاقات مطلوب یک سال گذشته است

رئیس قوه قضاییه «ابلاغ سند به‌روز شده تحول قوه قضاییه»، «همکاری با قوا برای اصلاح قوانین اقتصادی و جلوگیری از ورشکستگی برخی کارخانجات بزرگ تولیدی»، «ورود جدی به رفع مشکلات حقوقی اراضی مردم» و «ارتقای نظارت میدانی بر گمرکات، بنادر و انبارها» را از مهمترین اقدامات دستگاه قضایی دانست.

به گزارش یوکسیت، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضاییه صبح امروز در دیدار مسئولان قوه قضاییه با رهبر انقلاب، تشکیل مداوم کارگروه‌های مشترک قوه قضاییه و دولت را از مهمترین اتفاقات مطلوب یک سال گذشته عنوان کرد.

رئیس قوه قضاییه اقداماتی، چون «ابلاغ سند به‌روز شده تحول قوه قضاییه»، «همکاری با قوا برای اصلاح قوانین اقتصادی و جلوگیری از ورشکستگی برخی کارخانجات بزرگ تولیدی»، «ورود جدی به رفع مشکلات حقوقی اراضی مردم»، «ارتقای نظارت میدانی بر گمرکات، بنادر و انبارها»، «رصدهوشمند فعالیت‌های عمرانی و کاهش چشمگیر ساخت‌وسازهای غیرمجاز»، «بیش از ۴۰۰ هزار ملاقات مردمی مسئولان قضایی در سراسر کشور» و «پیگیری جدی دیپلماسی قضایی با همکاری ستاد حقوق بشر و وزارت خارجه» را از مهمترین اقدامات این دستگاه دانست.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تشکیل مداوم کارگروه‌های مشترک با دولت از مهمترین اتفاقات مطلوب یک سال گذشته است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تشکیل مداوم کارگروه‌های مشترک با دولت از مهمترین اتفاقات مطلوب یک سال گذشته است"، کلیک کنید.