تشکیل ستاد انتخابات ریاست جمهوری در قم – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

تشکیل ستاد انتخابات ریاست جمهوری در قم - خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار یوکسیت، ظهر یکشنبه سید محمد آقامیری در جمع ایمه جمعه استان قم بیان کرد: شهادت رییس جمهور و سایر شهدای خدمت را تسلیت می گوییم و از حضور مردم قم و استانهای مختلف کشور در تشییع تاریخی و حماسی ازشهدای خدمت قدردانی می کنیم.

استاندار قم گفت: رهبر معظم انقلاب پس از سانحه هوایی برای رییس جمهور و همراهان وی تاکید کردند که نباید در امور اجرایی کشور و خدمت به مردم اختلالی پدید آید که این امر در استان قم نیز به صورت جدی دنبال می شود.

آقامیری با بیان اینکه سفر به بخش های مختلف استان را در دستور برنامه داریم افزود: در این سفرها با برپایی دیدار ملاقاتی مردمی، مصوباتی نیز برای رفع مشکلات روستاها و بخش های مختلف استان قم خواهیم داشت.

یکی از موضوعات اساسی و دارای اولویت کشور بحث معیشت است

وی بیان کرد: یکی از موضوعات اساسی و دارای اولویت کشور بحث معیشت است که تلاش می شود تا نگرانی ها در این حوزه به حداقل ممکن کاهش یابد.

استاندار قم با اشاره به برگزاری زودهنگام انتخابات ریاست جمهوری در پی شهادت رییس جمهور شهید گفت: استان قم از جمله اولین استانها بوده که ستاد انتخابات را تشکیل داده و احکام افراد صادر و جلسات مرتبط در حال برگزاری است.

آقامیری با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در عرصه انتخابات همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب در انتخابات مختلف بوده است افزود: امیدواریم در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری شاهد حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای باشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تشکیل ستاد انتخابات ریاست جمهوری در قم – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تشکیل ستاد انتخابات ریاست جمهوری در قم – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.