تدوین لایحه ارایه خدمات رفاهی به تهرانی ها در قرارگاه جوانی جمعیت/توجه به مادران دارای سه فرزند

تدوین لایحه ارایه خدمات رفاهی به تهرانی ها در قرارگاه جوانی جمعیت/توجه به مادران دارای سه فرزند

مدیر کل سلامت شهرداری تهران جزییات فعالیت قرارگاه جوانی جمعیت را تشریح کرد.

حمید صاحب در گفت وگو با یوکسیت، در مورد فعالیت قرارگاه جوانی جمعیت، گفت: در قانون جوانی جمعیت وظایفی برعهده شهرداری تهران گذاشته شده است که بر مسایل فرهنگی، زیرساختی و… تاکید دارد.

وی با بیان اینکه ما مکلف هستیم برای مادران دارای سه فرزند و بالاتر خدماتی ارایه کنیم که بخشی از این وظایف تکلیف است و بخشی را نیز ما در شهرداری تهران داوطلبانه انجام می دهیم، اظهار کرد: موضوعاتی همچون تکریم مادران، توجه به مادران دارای سه فرزند را  مورد توجه قرارداده و در نظر داریم به صورت سیستماتیک شرایط رفاهی در حوزه شهری را داشته باشیم. همچنین تکلیفی برای شهرداری است که این مادران از تخفیفات حمل و نقل عمومی بهره ببرند و باید تسهیلات در نظر گرفته شود.

صاحب با تاکید بر اینکه در حوزه آموزش و فرهنگ سازی نیز تکالیفی برای شهرداری تهران مشخص شده است، افزود: شاهد هستیم که نهادهای تربیتی و آموزشی ذیل موضوع جمعیت و فرزندآوری اقدامات مختلفی را انجام می دهند؛ اما این اقدامات جزیره ای و مستقل  است که به نظر می رسد در راستای هم افزایی باید تحت یک قرارگاه این موضوعات دنبال شود.

وی اظهار کرد: در مورد ارایه خدمات رفاهی باید لایحه ای در این خصوص به شورای شهر ارسال شود و ما در حال تدوین این لایحه هستیم و به نظر می رسد تا سه ماه آینده این لایحه آماده و به شورای شهر ارسال شود.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تدوین لایحه ارایه خدمات رفاهی به تهرانی ها در قرارگاه جوانی جمعیت/توجه به مادران دارای سه فرزند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تدوین لایحه ارایه خدمات رفاهی به تهرانی ها در قرارگاه جوانی جمعیت/توجه به مادران دارای سه فرزند"، کلیک کنید.