بهره برداری از 15 کیلومتر بزرگراه بین المللی نقده-پیرانشهر – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

بهره برداری از 15 کیلومتر بزرگراه بین المللی نقده-پیرانشهر - خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار یوکسیت، رسول عطایی عصر چهارشنبه در بازدید از طرح راهسازی منتهی به پایانه مرزی تمرچین، اظهار کرد: قطعه نخست بزرگراه نقده-پیرانشهر 10 کیلومتر بوده که با 3 هزار میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده برای تعریض و بهسازی محور، حدود 50 درصد پیشرفت اجرایی دارد.

وی ادامه داد: عملیات اجرایی این قطعه در دست اجراست و حدود 5 کیلومتر آن پیش از این زیربار ترافیک رفته است و تا اربعین امسال 4 کیلومتر دیگر از این قطعه زیربار ترافیک خواهد رفت.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: اجرای عملیات در بزرگراه نقده-پیرانشهر در راستای تسهیل تردد حمل ونقل در این مسیر و سهولت تردد زایران اربعین انجام می گیرد تا شاهد کاهش بروز تصادفات و تلفات جاده ای باشیم.

وی بیان کرد: مساله مورد توجه روستای گارنا نیز توجه به ایمن سازی برای تردد اهالی بود که با هماهنگی صورت گرفته این مشکل رفع و ایمن سازی مسیر ورودی روستای گارنا انجام شده است.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: قطعه دوم بزرگراه نقده-پیرانشهر با 7 هزار میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده، 24 کیلومتر طول دارد و حدود 10 کیلومتر از آن زیربار ترافیک رفته است و تا اربعین 7 کیلومتر دیگر از قطعه دوم آماده بهره برداری می شود.

عطایی افزود: طرح ساماندهی 2.5 کیلومتر از ورودی پیرانشهر از سمت نقده نیز پیش از این انجام شده و برای اجرای این طرح نیز 300 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهره برداری از 15 کیلومتر بزرگراه بین المللی نقده-پیرانشهر – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهره برداری از 15 کیلومتر بزرگراه بین المللی نقده-پیرانشهر – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.