بعد که ورزشکاران با رسانه های بیگانه حرف می زنند،ناراحت می شوید!

بعد که ورزشکاران با رسانه های بیگانه حرف می زنند،ناراحت می شوید!

ایمان گودرزی؛ مراسم تجلیل از ورزشکاران،قهرمانان و مدال آوران در سال 1402 صبح امروز با حضور رییس جمهور و وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.در این مراسم از چهره های مختلف ورزشی تجلیل به عمل آمد و البته اینکه این مراسم کام خیلی ها را هم تلخ کرد؛مثل کوروش باقری مربی ارزنده وزنه برداری بانوان که دلخور است و این دلخوری را انعکاس داده است.

باقری می گوید:«خب امروز این مراسم با حضور شخص رییس جمهور و جناب وزیر برگزار شد و دوستان در باب تکریم مربی حرف های زیادی زدند.حرف های قشنگی زدند که به دل نشست! اما وقتی پای عمل به میان آمد مشخص شد که حرف ها فقط حرف بوده است و هیچ چیزی واقعی نیست!»

از او سوال کردیم که این دلخوری بابت چه چیزی است که او این واکنش را نشان داد:«سال ها برای این کشور وزنه زده ام،عضو تیم ملی بوده ام،سرمربی بوده ام الان هم مربی هستم.من می خواهم درباره خودم حرف بزنم و کاری به هیچ مربی دیگری ندارم اما بیایید احترام همدیگر را نگه داریم.امروز جوایز خردی به ورزشکاران و مربیان دادند که تا نوبت به ما رسید دیدیم که اصلا ما را به عنوان مربی قبول ندارند!متاسفم برای وزارت ورزش و جوانان که حرمت مربیان ورزشی را نگه نمی دارد.به نظرم این هم ظلم به شخص کوروش باقری است و هم ورزشکارانی که من با آنها کار می کنم.رفتاری که نشان دادند کاملا ضد مربیان است و خواهشم این است که آقای وزیر حرف و عمل شان یکی باشد.»

باقری در پایان گفت:«گله ای هم از بعضی دوستان رسانه ای می کنم.رسالت خبری چیز دیگری است و آن وقت دوستان توقع دارند که ورزشکاران نروند با رسانه های بیگانه حرف بزنند.اینجا در مملکت خودمان تریبون نداریم و هر حرفی بخواهیم بزنیم باید از فضای مجازی خودمان بازنشر کنیم.من امروز دلخور شدم و این دلخوری را نمی تواستم بازگو نکنم.»

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بعد که ورزشکاران با رسانه های بیگانه حرف می زنند،ناراحت می شوید!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بعد که ورزشکاران با رسانه های بیگانه حرف می زنند،ناراحت می شوید!"، کلیک کنید.