برگزاری مسابقه سرعت جام ایران با حضور معاون وزیر ورزش

برگزاری مسابقه سرعت جام ایران با حضور معاون وزیر ورزش

به گزارش خبرگزاری یوکسیت؛ با اعلام روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، مرحله اول مسابقات اتومبیلرانی ریس جام خادم ایران، یادبود شهید خدمت سید ابراهیم رییسی و همراهان ایشان جمعه یازدهم خردادماه در پیست اتومبیلرانی آزادی تهران برگزار شد.

این مسابقات با استقبال زیاد جوانان و تماشاگران و با حضور علاقه مندان، جمعی از پیشکسوتان همراه بود

ورزشکاران از سراسر کشور در 9 کلاس به رقابت پرداختند.

سید محمد شروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با قدردانی از حرکت فرهنگی و ارزشی فدراسیون برای نامگذاری رقابت به عنوان رییس جمهور شهید، آیت رییسی گفت: برنامه ها و مسابقات فدراسیون متنوع و با استقبال جوانان است و از آقای ناظمی و مجموعه تیم مدیریتی و پیشکسوتان و مربیان تشکر میکنم و خوشبختانه با کار و تلاش این گروه رشته اتومبیلرانی و موتورسواری احیا شده و امیدوارم همچنان روند خوب برگزاری مسابقات و رویدادهای آموزشی ادامه داشته باشد.

اسبقیان همچنین امروز از بخش های مختلف یرگزاری مسابقه از جمله اتاق کنترل مسابقات بازدید کرد و جوایز نفرات برتر در کلاس توربو این مسابقات را نیز اهدا کرد.

در مسابقه امروز توسط رییس فدراسیون از خانواده شهید غلام عباس رمضانی مقدم تجلیل شد و این خانواده کاپ نفرات برتر کلاس 206 TU5 را نیز اهدا کردند.

از جمله اتفاق جالب توجه در این مسابقه حضور جواد مهدیه پیشکسوت و قهرمان اتومبیلرانی بود که از دهه چهل شمسی در مسابقات حضور داشتند و امروز با 78 سال سن در کلاس آزاد با خودروی BMW شرکت کردند. توسط فدراسیون و کمیته ریس از این پیشکسوت تقدیر به عمل آمد.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری مسابقه سرعت جام ایران با حضور معاون وزیر ورزش" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری مسابقه سرعت جام ایران با حضور معاون وزیر ورزش"، کلیک کنید.