برنامه پرسپولیس برای تمدید قرار اوسمار ویرا

برنامه پرسپولیس برای تمدید قرار اوسمار ویرا

به گزارش خبرگزاری یوکسیت؛ فصل جاری لیگ برتر فوتبال کشور در حالی پیگیری می شود که پرسپولیس و استقلال مدعیان اصلی قهرمانی این رقابت ها هستند. دو رقیب سنتی که با کوچک ترین لغزش در 7 بازی باقیمانده دست آنها از جام کوتاه خواهد ماند تا با وسواس بیشتری روی دیدارهای پیش روی خود تمرکز داشته باشند.

به گزارش یوکسیت، اوسمار ویه را سرمربی پرسپولیس که کمتر کسی تصور می کرد بتواند جانشین مطمینی برای یحیی گل محمدی در نیم فصل باشد حالا منتظر غفلت استقلال است تا تیمش را به صدر جدول بازگردانده و جایگاه خود را در بین هواداران این تیم مستجم تر از گذشته کند.

با این حال طرفداران پرسپولیس با توجه به نتیجه های این تیم در نیم فصل دوم با هدایت ویه را خواهان تمدید قرارداد باشگاه با او شدند تا همین موضوع نیز در آخرین نشست هیات مدیره پرسپولیس مورد بررسی قرار بگیرد.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مذاکره اولیه برای تمدید قرارداد دو ساله با مرد برزیلی را آغاز کرده است اما فعلاً قصدی برای گفت و گوی مستقیم با او ندارد تا ذهن او را درگیر این موضوع نکند. درویش از مدیر برنامه های ویه را خواسته تا شرایط تمدید را بررسی کرده و به وی اعلام کند.

قرار است مذاکره در خصوص تمدید قرارداد با ویه را قبل از پایان فصل نهایی شده و سرمربی برزیلی کارش را با باشگاه برای دو فصل دیگر ادامه دهد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برنامه پرسپولیس برای تمدید قرار اوسمار ویرا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برنامه پرسپولیس برای تمدید قرار اوسمار ویرا"، کلیک کنید.