برای سربلندی ایران عزیز تلاش و دعا کنیم/ باید تسلیم تقدیر الهی بود

کارگردان شناخته شده سینمای ایران ضمن دلخراش دانستن شهادت تعدادی از مسوولان تراز اول کشور در مسیر انجام وظیفه، تصریح کرد همه باید برای سربلندی ایران عزیز تلاش و دعا کنیم.

رضا میرکریمی: برای سربلندی ایران عزیز تلاش و دعا کنیم/ باید تسلیم تقدیر الهی بود

آفتاب نیوز :

سیدرضا میرکریمی کارگردان شناخته شده و با سابقه سینمای ایران در پی شهادت آیت الله ابراهیم رییسی و هیات همراه ایشان در حادثه سقوط بالگرد، به خبرنگار یوکسیت گفت: خبر تلخی بود. فارغ از اینکه چه دیدگاه سیاسی یا دیگری داشته باشید، به عنوان یک ایرانی از این که تعدادی از مسوولان تراز اول کشور در مسیر انجام وظیفه به این شکل جان خودشان را از دست بدهند، دلخراش است.

وی یادآور شد: من هم مثل بسیاری از مردم دیشب را نخوابیدم و پیگیر اخبار بودم و امیدوار بودم که این سانحه هولناک با خبری خوش به انتها برسد. ولی تقدیر الهی چیز دیگری بود و باید تسلیم بود.

میرکریمی در پایان با بیان اینکه باید از صمیم قلب آرزوی رحمت الهی و صبر برای همه عزیزان سفر کرده و بازماندگان محترم شان داشته باشیم، تصریح کرد: در این روز که متعلق به امام خاص ایرانیان، امام رضا (ع) است، خوب است همه کسانی که دل در گرو این سرزمین داریم با هم برای سربلندی ایران عزیز تلاش و دعا کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برای سربلندی ایران عزیز تلاش و دعا کنیم/ باید تسلیم تقدیر الهی بود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برای سربلندی ایران عزیز تلاش و دعا کنیم/ باید تسلیم تقدیر الهی بود"، کلیک کنید.