برایت از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی وظیفه و تکلیف شرعی است

برایت از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی وظیفه و تکلیف شرعی است

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا با بیان اینکه مسلمانان با حضور در راهپیمایی روز قدس حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می کنند، گفت: برایت از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی وظیفه و تکلیف شرعی است.

به گزارش یوکسیت، سردار محمد شرفی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس و تشییع شهدای راه قدس، اظهار کرد: ملت مسلمان فلسطین در جغرافیای محدود و مشخص مورد ظلم و ستم نظام سلطه رژیم صهیونیستی و کودک کش قرار گرفتند و ما هم بر اساس باورها و اعتقاداتمان وظیفه شرعی، اخلاقی و انسانی، در کنار مردم عزیز در راهپیمایی پرشکوه روز قدس حضور پیدا کردیم.

وی تصریح کرد: مسلمانان با حضور در راهپیمایی روز قدس حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و آرمان های آنان در سخت ترین شرایط که مورد ظلم و ستم واقع شده اند، اعلام می کنند و این جنایات غیر بشردوستانه را محکوم می کنند.

بر اساس گزارش سایت پلیس، جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا با تاکید بر اینکه وظیفه همه مسلمانان است که هر جا مسلمانی مورد ظلم واقع شده باشد به دادخواهی وی برخیزند و گرنه مسلمان نیستند، افزود: جنایات بی سابقه رژیم صهیونیستی را محکوم می کنیم و امیدواریم این حضور پر شور مسلمانان موجب نابودی اسراییل شود.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برایت از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی وظیفه و تکلیف شرعی است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برایت از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی وظیفه و تکلیف شرعی است"، کلیک کنید.