بازداشت 2 قاچاقچی موادمخدر در بزرگراه آزادگان تهران

بازداشت 2 قاچاقچی موادمخدر در بزرگراه آزادگان تهران

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری 2 سوداگر مرگ که قصد انتقال موادمخدر به تهران را داشتند، خبر داد.

به گزارش یوکسیت، سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزییات این خبر گفت: به دنبال ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از قاچاقچیان سابقه دار موادمخدر، پرونده ای در این رابطه تشکیل شده و تیمی از ماموران پایگاه ششم پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ، مسیولیت رسیدگی به پرونده را بر عهده گرفتند.

وی ادامه داد: با پیگیری های شبانه روزی فعالیت مجرمانه متهم با همکاری همدستش محرز و با زیر نظر گرفتن رفت و آمدهای متهمان  مشخص شد متهمان  با مراجعه به یکی از استان های جنوبی ، مقادیرقابل توجهی مواد مخدر را از مبدا استان های جنوبی تهیه و قصد دارند آن را توسط یک دستگاه خودرو وانت به تهران منتقل کنند.

باباپور با بیان اینکه هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم در این خصوص اخذ شد، گفت: با  شناسایی محور حرکتی متهمان تیمی متشکل از ماموران پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران  به بزرگراه آزادگان اعزام شده و محدوده را زیر نظر گرفتند. سپس اقدامات برای دستگیری متهمان آغاز و در نهایت خودروی سوژه موردنظر که یک دستگاه وانت بار بود، در محدوده بزرگراه آزادگان مشاهده شد.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با بیان اینکه ماموران با استفاده از گشت آشکار در یک عملیات ضربتی و هماهنگ و در اقدامی غافلگیرانه خودرو را متوقف کردند، گفت: با توقف خودرو، متهمان بلافاصله دستگیر و در بازرسی از خودرو نیز 25 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد. دو متهم نیز پس از دستگیری به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شده و پس از انجام تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت 2 قاچاقچی موادمخدر در بزرگراه آزادگان تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت 2 قاچاقچی موادمخدر در بزرگراه آزادگان تهران"، کلیک کنید.