بازداشت عامل سرقت از 20 خانه در تهرانپارس

بازداشت عامل سرقت از 20 خانه در تهرانپارس

رییس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق حرفه ای و سابقه دار منازل در محدوده تهرانپارس خبر داد .

به گزارش یوکسیت، سرهنگ علی قاسم پور در این باره گفت: به دنبال گزارش یکی از شهروندان مبنی بر سرقت از منزل وی در محدوده تهرانپارس در تاریخ چهاردهم فروردین ماه امسال، ماموران کلانتری 126 تهرانپارس رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار داده و پس ازحضور در محل به سراغ فیلم های ضبط شده توسط دوربین های مدار بسته در محل سرقت رفته و موفق به شناسایی سارق شدند.

وی افزود: در تاریخ پانزدهم فروردین ماه، ماموران گشت کلانتری 126 تهرانپارس طی گشت زنی های خود با سارق مذکور رو در رو شدند اما سارق با مشاهده ماموران اقدام به فرار کرد که در یک عملیات تعقیب و گریز  پس از طی مسافت کوتاهی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

رییس پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری 126 تهرانپارس به جرم خود و 20 فقره سرقت مشابه در محدوده تهرانپارس اعتراف کرد و گفت که از منزل شاکی اخیر خود دو عدد پمپ دینام کولر، یک دستگاه جوش، سنگ فرز، رینگ و لاستیک، یک دستگاه هیلتی مجموعا با ارزش تقریبی دو میلیارد ریال را با شکستن قفل انباری به سرقت برده است.

وی با بیان اینکه برای متهم پرونده ای تشکیل شد، گفت: این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی هم در این خصوص ادامه دارد.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت عامل سرقت از 20 خانه در تهرانپارس" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت عامل سرقت از 20 خانه در تهرانپارس"، کلیک کنید.