بازتاب صدرنشینی دوباره استقلال در رسانه های ازبکستان – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار یوکسیت، تیم فوتبال استقلال تهران روز گذشته دوشنبه 24 اردیبهشت در هفته بیست و هفتم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان فولاد خوزستان بود که آبی پوشان موفق شدند با تک گل ایمان سلیمی میهمان خود را شکست دهند. استقلال با این این پیروزی 60 امتیازی شد و به صدر جدول بازگشت تا کورس قهرمانی بین دو تیم پرطرفدار استقلال و پرسپولیس در هفته های پایانی لیگ برتر حساس تر شود.

«جلال الدین ماشاریپوف» وینگر ازبکستانی استقلال در این بازی از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت و در دقیقه 58 با کرنری که از بازیکن فولاد گرفت، زمینه ساز گل پیروزی بخش تیمش شد. ماشاریپوف در وقت های اضافه نیمه دوم جای خود را به جعفر سلمانی داد.

در همین حال دو رسانه «sports» و «championat» به خبر پیروزی استقلال و بازگشت این تیم به صدر جدول پرداختند.

سایت «championat» در این باره نوشت: استقلال با این پیروزی خود را برای رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر آماده کرد. جلال الدین ماشاریپوف از ابتدا در ترکیب استقلال حضور داشت و ایمان سلیمی در دقیقه 58 روی ضربه کرنر تنها گل این بازی را به ثمر رساند.

سایت «sports» در مطلب خود آورده است: استقلال در حضور 90 دقیقه ای ماشاریپوف موفق شد تیم فولاد را شکست دهد و به صدر جدول برسد. استقلال و پرسپولیس که دو بازیکن ازبکستانی (جلال الدین ماشاریپوف و اوستون ارونوف) را در اختیار دارند برای قهرمانی در این فصل لیگ ایران در رقابت هستند.

بازتاب صدرنشینی دوباره استقلال در رسانه های ازبکستان

بازتاب صدرنشینی دوباره استقلال در رسانه های ازبکستان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازتاب صدرنشینی دوباره استقلال در رسانه های ازبکستان – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازتاب صدرنشینی دوباره استقلال در رسانه های ازبکستان – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.