این خودرو را “قاتل بوگاتی” می نامند! /فیلم

این خودرو را "قاتل بوگاتی" می نامند! /فیلم

امیرمسعود عابدین_ در هنسی ونوم F5 روولوشن رودستر، سقف از خودرو جدا می شود. هنسی ادعا می کند که این موضوع، توانایی های رولوشن رودستر را کاهش نداده است، چرا که شاسی یکپارچه و بدنه فیبر کربنی، این ابرخودرو را از نظر ساختاری سالم نگه می دارد.

سقف خودرو، یک پنل قابل جابجایی است که از کامپوزیت های فیبر کربنی تشکیل شده است. این پنل سقف، با چهار پیچ و مهره و دو قفل، در جای خود نگه داشته می شود. این موضوع باعث صرفه جویی در وزن می شود.

به گزارش یوکسیت، روولوشن رودستر از همان موتور 6.6 لیتری V-8 تویین توربوشارژ، مانند سایر مدل های ونوم F5 استفاده می کند. این پیشرانه همان 1817 اسب بخار قدرت را تولید می کند و هنسی به جای فشار بیشتر برای نسخه های پیست خود، روی بهبودهای آیرودینامیکی تمرکز می کند. یک روکش شیشه ای، که هنسی می گوید چهار برابر قوی تر از شیشه معمولی است، روی موتور قرار گرفته است.

روولوشن رودستر با قیمت 3 میلیون دلاری آغاز می شود. از این خودرو تنها 12 دستگاه ساخته خواهد شد که همه آن ها قبلاً فروخته شده است.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در یوکسیت مراجعه کنید.

227322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "این خودرو را “قاتل بوگاتی” می نامند! /فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "این خودرو را “قاتل بوگاتی” می نامند! /فیلم"، کلیک کنید.