انتقاد از برگزاری جلسات هیات مدیره باشگاه های خوزستانی در تهران

انتقاد از برگزاری جلسات هیات مدیره باشگاه های خوزستانی در تهران

یوکسیت/خوزستان رییس هیات فوتبال خوزستان گفت: در حالی که تشکیلات باشگاه های خوزستانی در استان است و باید جلسات تصمیم گیری باشگاه ها در استان برگزار شود، جلسات هیات مدیره باشگاه هایی چون فولاد و نفت آبادان در تهران تشکیل می شود.

عبدالکاظم طالقانی امشب در نشست مشترک با مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، اظهار کرد: طی چند روز گذشته در بحث برگزاری مسابقات فوتبال در استان خوزستان با مشکلی مواجه شدیم که مورد انتقاد فدراسیون بود و نیز نارضایتی هواداران فوتبال را در برداشت. البته بیشتر بازی های استقلال ملاثانی در ورزشگاه تختی اهواز برگزار می شد اما با توجه به مشکل نور این ورزشگاه در ادامه نتوانست میزبانی های خود را در این ورزشگاه انجام دهد. البته اداره کل ورزش و جوانان خوزستان پیگیر وضعیت نور ورزشگاه تختی بوده است.

به گزارش یوکسیت، وی با اشاره به برگزار نشدن دیدار استقلال ملاثانی و فجر سپاسی در ورزشگاه غدیر خاطرنشان کرد: استقلال خوزستان مستاجر ورزشگاه غدیر است و باید رضایت آن ها جلب می شد. در ادامه بازی فجر و ملاثانی برگزار نشد و اگر چه حرف استقلال خوزستان حق بود اما در برخی موارد که منفعت استان در میان است باید کوتاه آمد. به هر حال شرایط بازی استقلال ملاثانی و فجر سپاسی به گونه ای پیش رفت که متاسفانه این بازی انجام نشد و از این بابت متاسف هستیم، ضمن اینکه متاسفیم که این مسیله در جامعه به گونه دیگر نشان داده شد، در حالی که هر باشگاه خودش مسیول انجام بازی هایش است.

رییس هیات فوتبال خوزستان با توجه به مشکل پیش آمده در خصوص میزبانی استقلال ملاثانی، گفت: مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان، استاندار و معاون وی به قضیه ورود کردند و طی جلسه ای که داشتیم مقرر شد میزبانی های ملاثانی در استادیوم های استان خوزستان انجام شود و خوشبختانه مشکل میزبانی این تیم حل شد.

او با اشاره به وضعیت نامناسب سه تیم لیگ برتری فوتبال خوزستان، خاطرنشان کرد: اکنون سه تیم لیگ برتری ما جایگاه خوبی در جدول ندارند و این به دلیل تصمیماتی است که ابتدای فصل گرفته شد. البته ما پیش از این در همین راستا به سه باشگاه مواردی را گوشزد کردیم. به هر حال اکنون این سه تیم نیازمند وحدت هستند تا سهمیه های استان خوزستان حفظ شوند.

طالقانی تاکید کرد: اکنون باید این سه تیم حمایت شوند تا روحیه خود را از دست ندهند و باید به هر نحوی که شده است، هواداران و گروه های اجتماعی را مجاب کنیم که اکنون زمان وحدت است. شرایط باید مدیریت شود.

او بیان کرد: البته تیم های استان خوزستان خیلی ضعیف نیستند و باید به آن ها روحیه داده شود و بازیکنان آن ها نیز باید مسیولیت پذیری بیشتری داشته باشند.

رییس هیات فوتبال خوزستان در ادامه با اشاره به برنامه های این هیات خاطرنشان کرد: قرار است آموزش مربیگری A در استان خوزستان برگزار شود که سهمیه استان خوزستان 24 نفر است. همچنین طبق قولی که در مجمع داده بودم که مسابقات را در شهرستان ها احیا کنیم تا نتیجه آن پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و افزایش تعداد علاقمندان به رشته فوتبال باشد، این مهم به خوبی در دستور کار هیات فوتبال استان قرار گرفته است. ضمن اینکه مدارس فوتبال باید به صورت قانونمند و با گواهینامه از هیتت فوتبال خوزستان فعالیت داشته باشند و باید به این موارد توجه شود کخ خانواده ها باید فرزندان خود را در اختیار افرادی در این مدارس قرار دهند که مورد تایید هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان خوزستان باشند.

وی در ادامه با اشاره به این که باشگاه های استان خوزستان به صورت مستقل کار می کنند، افزود: تعدادی از اعضای هیات مدیره باشگاه های خوزستانی در تهران هستند و در حالی که تشکیلات این باشگاه ها در استان خوزستان است و از فضای استان استفاده کنند و باید جلسات تصمیم گیری باشگاه ها در استان برگزار شود، جلسات هیات مدیره باشگاه هایی چون فولاد و نفت آبادان در تهران تشکیل می شود.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتقاد از برگزاری جلسات هیات مدیره باشگاه های خوزستانی در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتقاد از برگزاری جلسات هیات مدیره باشگاه های خوزستانی در تهران"، کلیک کنید.