انتشارات مرکز وکلا به سمت تخصصی شدن وکالت پیش رفته است 

انتشارات مرکز وکلا به سمت تخصصی شدن وکالت پیش رفته است 

رییس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده از ارایه 186 کتاب در غرفه مرکز وکلا در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب خبر داد.

به گزارش یوکسیت، حسن عبدلیان پور رییس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده با حضور در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، گفت: مرکز وکلا در این نمایشگاه با توجه به حضور اقشار فرهیخته و دانشگاهی ضمن ارایه دستاوردهای علمی و تخصصی در غرفه اختصاصی، برای بازدیدکنندگان، نویسندگان و ناشران میز خدمت حقوقی رایگان دایر کرده است.

وی با بیان اینکه مرکز وکلا امسال با 186 عنوان کتاب در حوزه های قضاوت، وکالت، کارشناسان رسمی دادگستری، مشاوران خانواده، سردفتری در نمایشگاه حضور پیدا کرده است، گفت: این کتاب ها در حوزه های کاربردی قوانین و مقررات، تنقیحی همچون وکالت، کارشناسان رسمی دادگستری و تخصصی همچون حوزه های معدن، محیط زیست، مالکیت فکری و حتی حوزه های معارف و تاریخی در نمایشگاه حضور دارد.

وی گفت: پیرو دغدغه ریاست قوه قضاییه در بازدیدی که امروز از غرفه مرکز در مورد نشر کتابچه های تخصصی عنوان کرد، باید بگوییم مرکز وکلا با دغدغه ای که در حوزه آموزش تخصصی دارد همواره نسبت به انتشار آثار موثر هدفمند عمل کرده و بر خود فرض می داند که در این زمینه با تمام توان، حرکت کند.

وی ادامه داد: از این پس منابع منتشر شده در انتشارات مرکز وکلا با توجه به حیطه موضوعی گسترده و به روز موجب تسهیل و تسریع آموزش های تخصصی وکلا که همواره از جمله اهداف متعالی دستگاه قضایی و به خوبی نیز در سند تحول قضایی به آن اشاره شده است، خواهد بود.

عبدلیان پور به فعالیت های علمی و پژوهشی مرکز وکلا در موضوع سند تحول قضایی اشاره کرد و گفت: 20 درصد از مقالات علمی که در حوزه های تخصصی وکالت، کارشناسی رسمی و مشاوران خانواده در کشور ارایه می شود متعلق به اعضای مرکز وکلا است.

رییس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه گفت: با توجه به منویات رهبری در مورد اینکه آثار و اشعاری که برای فلسطین و محور مقاومت سروده شده است باید به زبان های مختلف ترجمه شود، در فراخوان مرکز وکلا 300 آثار فاخر داخلی و بین المللی دریافت شد که با کسب اجازه از رهبر انقلاب اشعار ایشان نیز در این موضوع استفاده و این اثر فاخر منتشر خواهد شد.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتشارات مرکز وکلا به سمت تخصصی شدن وکالت پیش رفته است " هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتشارات مرکز وکلا به سمت تخصصی شدن وکالت پیش رفته است "، کلیک کنید.