امیر قلعه نویی: این تیم برمی گردد

به گزارش خبرگزاری یوکسیت؛ امیر قلعه نویی که به ایران برگشته حرفهای خود را در یک پست اینستاگرامی خلاصه کرد:

شاید من آنجا روی سکوها و جلوی تلویزیون یا گوش به رادیو کنار شما بودم، شاید هم شما روی نیمکت جای من. هر دو امید را تا ثانیه آخر دنبال کردیم. شوتهای علیرضا و رضا پشت سر هم برای گل تساوی. برای خوشحالی، برای رسیدن به جایی که متعلق به ماست. رویایی که همیشه با آن زندگی کردم. ایران قهرمان.

حق مان بود که امروز برای فینال آماده می شدیم. اما دست ما به جام نرسید و آن بخشی که از بخت و اقبال جداست بر گردن من است.امیدوارم عذرخواهی من را بپذیرید.

در این مدت کوتاه سعی کردیم در فرصت اندک آماده سازی به جهت آسیب ندیدن مسابقات باشگاهی برای جام ملت ها آماده شویم و قطعا در این مسیر و هدف نقص و کاستی داشتیم اما نمایش ما در بیشتر مسابقات چنان برای مردم دلگرم کننده بود که قضاوت ها با توجه به تجربیات قبلی از انتظار ناکامی برابر بزرگان آسیا به قهرمانی در آسیا تغییر کرد. این هم حاصل تلاش بی نظیر و بی وقفه بازیکنان و همکاران من در کادرفنی بود و با تمام وجود از آنها تشکر می کنم. شرمنده ام که به اندازه آنها خوب نبودم.

ما قهرمان نشدیم اما برای همه بازی کردیم چه آنهایی که دوستمان داشتند، چه آنها که نه که بالاخره روزی دلشان را رو به تیم ملی باز خواهند کرد که همه این خود ماییم .

ایران عزیز. تا پای جان برای تو بود. این تیم بازخواهد گشت.

1988808

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیر قلعه نویی: این تیم برمی گردد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیر قلعه نویی: این تیم برمی گردد"، کلیک کنید.