امنیت در مرزهای کشور حاکم است/ تحلیل حادثه تروریستی چابهار از سوی معاون فراجا

امنیت در مرزهای کشور حاکم است/ تحلیل حادثه تروریستی چابهار از سوی معاون فراجا

معاون هماهنگ کننده فراجا گفت: در سایه لطف خداوند متعال و با استفاده از تجهیزات پیشرفته، امنیت در مرزهای ایران اسلامی حاکم است.

به گزارش یوکسیت، سردار حمیدرضا اشراق، در جریان بازدید از یگان های مرزی و دریابانی استان سیستان و بلوچستان اشراف اطلاعاتی، شناخت و احاطه کامل به حوزه سرزمینی را به عنوان بهترین و اساسی ترین راهبرد در مقابله با قاچاقچیان و اشرار منطقه بیان کرد و بر ضرورت ارتقاء اشراف اطلاعاتی تاکید کرد.

 وی در ادامه به حساسیت خدمت در مناطق مرزی به ویژه استان حساس و پهناور سیستان و بلوچستان به دلیل همجواری با دو کشور افغانستان و پاکستان اشاره کرد و گفت: آمادگی رزمی و آموزش مستمر از ارکان مهم برای تثبیت اقتدار و امنیت در سطح حوزه ماموریتی واحدهای مرزی است.

اشراق در این بازدید با تاکید بر برخورد قاطع ماموران با قانون شکنان گفت: بحمدالله در سایه لطف خداوند متعال و با استفاده از تجهیزات پیشرفته، امنیت در مرزهای ایران اسلامی حاکم است و مرزداران با داشتن اعتقاد و ایمان قوی در حال برقراری امنیت در مرزها هستند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی کل انتظامی کشور همچنین در جریان این بازدید حمله گروهک تروریستی جیش الظلم به ستاد پایگاه دریابانی چابهار را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار داد.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امنیت در مرزهای کشور حاکم است/ تحلیل حادثه تروریستی چابهار از سوی معاون فراجا" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امنیت در مرزهای کشور حاکم است/ تحلیل حادثه تروریستی چابهار از سوی معاون فراجا"، کلیک کنید.