امسال در پی حمله به کنسولگری ایران روز قدس باشکوه تر برگزار می شود

بیانیه سازمان سنجش آموزش کشور؛

امسال در پی حمله به کنسولگری ایران روز قدس باشکوه تر برگزار می شود

سازمان سنجش آموزش کشور با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران به مقام والای شهدای این حمله تروریستی ادای احترام کرد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری یوکسیت، سازمان سنجش آموزش کشور با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران به مقام والای شهدای این حمله تروریستی ادای احترام کرد.

در این بیانیه آمده است:

رژیم منفور و سفاک صهیونیستی پس از حملات غیرانسانی به مراکز غیرنظامی، بیمارستان ها و کشتار زنان و کودکان بی دفاع در غزه در تازه ترین اقدام به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق حمله کرد که این اقدامات مصداق بارز جنایت جنگی و نقض آشکار قوانین بین المللی است.

حمله تروریستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران به شهادت تعدادی از مستشاران نظامی منجر شد و شهادت این سرداران و رزمندگان مجاهد و خستگی ناپذیر میدان های نبرد حق علیه باطل در روز شهادت امیرالمومنین علی (ع) قلوب ملت سرافراز و ظلم ستیز ایران اسلامی را محزون و جریحه دار ساخت و بدون شک این اقدام ناجوانمردانه موجب خشم و انزجار بیش از پیش ملت شریف ایران اسلامی از این غده سرطانی شده و روز قدس امسال باشکوه تر از همیشه با حضور گسترده مردم برگزار خواهد شد.

سازمان سنجش آموزش کشور ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت این عزیزان آسمانی به محضر مقام معظم رهبری، خانواده و همرزمان و امت شهیدپرور ایران اسلامی برای آن شهیدان والامقام از درگاه الهی رضوان و علو درجات و برای خانواده این عزیزان صبر جمیل مسیلت می کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امسال در پی حمله به کنسولگری ایران روز قدس باشکوه تر برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امسال در پی حمله به کنسولگری ایران روز قدس باشکوه تر برگزار می شود"، کلیک کنید.