امدادرسانی هلال‌احمر به ۲۲۸ نفر در سیل اردبیل

امدادرسانی هلال‌احمر به ۲۲۸ نفر در سیل اردبیل

جانشین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی و اسکان اضطراری به ۲۲۸ نفر حادثه دیده سیل و آب گرفتگی در شهرستان‌های خلخال، کوثر و سرعین خبر داد.

به گزارش یوکسیت، مجتبی باباپور در این باره گفت: در اثر بارش‌های سیل آسا، سیل و آب گرفتگی معابر و منازل در روستای مورستان از توابع خلخال، روستای تازه کند سبلان از توابع سرعین و در سطح شهر کیوی به مرکز پاسخگویی به حوادث ۱۱۲ گزارش شد.

وی ادامه داد: نجاتگران جمعیت هلال احمر استان اردبیل در قالب ۱۴ تیم عملیاتی شامل تیم‌های محیط های آبی، اسکان و تغذیه اضطراری و ارزیابی سوانح متشکل از ۵۰ نفر با به کارگیری ۱۱ خودروی کمک دار امدادی به یاری مردم شتافتند.

جانشین مدیر جمعیت هلال احمر استان اردبیل اضافه کرد: سرخ و سپیدپوشان هلال احمر تا به حال به ۲۲۸ نفر حادثه‌دیده امدادرسانی کرده اند و اقلام زیستی و معیشتی همچون ۴۵ چادر امدادی، ۱۲۰ تخته پتو، ۴۵ تخته موکت، ۴۵ ست ظروف آلومینیوم، ۵۰ بسته غذایی ۷۲ ساعته ، ۲۰۰ کیلوگرم نایلون و همچنین زیر انداز و خرما و بیسکوییت در میان آنان توزیع کرده اند.

باباپور با اشاره به اینکه عملیات همچنان ادامه دارد، افزود: نیروهای عملیاتی استان با تمام تلاش خود با به کارگیری موتور آب و دستگاه‌های کف کش در حال تخلیه منازل هستند.

ندای امداد ۱۱۲ به صورت ۲۴ آماده دریافت گزارش حوادث و ارائه خدمات به هموطنان است.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امدادرسانی هلال‌احمر به ۲۲۸ نفر در سیل اردبیل" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امدادرسانی هلال‌احمر به ۲۲۸ نفر در سیل اردبیل"، کلیک کنید.