اقدام وکلای ترامپ برای توقیف یک فیلم

وکلای دونالد ترامپ رییس جمهور سابق آمریکا با ارسال نامه توقیف و انصراف به تهیه کنندگان فیلم «کارآموز» ساخته علی عباسی در تلاش برای جلوگیری از اکران این فیلم در ایالات متحده هستند.

اقدام وکلای ترامپ برای توقیف یک فیلم

آفتاب نیوز :

وکلای دونالد ترامپ در تلاش هستند تا با تهدید سازندگان فیلم «کاراموز» با نامه توقف و انصراف از فروش فیلم برای اکران در آمریکا جلوگیری کنند. این اقدام حقوقی تیم حقوقی ترامپ به دنبال اولین نمایش جهانی فیلم «کاراموز» ساخته علی عباسی در بخش مسابقه اصلی جشنواره کن است.

فیلم «کارآموز» که در آن «سباستین استن» در نقش ترامپ بازی می کند در حالی در کن رونمایی شده که پیش از آغاز نمایش با پیامی مبنی بر سلب مسیولیت و تخیلی بودن وقایع همراه می شود. این فیلم نگاهی به زندگی و حرفه دونالد ترامپ می اندازد که به عنوان یک تاجر املاک در نیویورک در دهه 1970 و 1980 کار می کرد و از سوی وکیلش حمایت می شد.

در این فیلم «جرمی استرانگ» در نقش وکیل ترامپ و «روی کوهن» و «ماریا باکالووا» در نقش ایوانا همسر سابق دونالد ترامپ نقش آفرینی می کنند. «کارآموز» چندان مورد استقبال منتقدان قرار نگرفته و برخی منتقدان آن را فیلمی بسیار بد با ارایه اطلاعاتی تکراری درباره دونالد ترامپ توصیف کردند، هر چند از بازیگران این فیلم تمجید کردند.

هالیوود ریپورتر گزارش داده با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، کارزار انتخاباتی ترامپ برای جلوگیری از ارایه تصویری بد از این نامزد انتخاباتی در پی عدم اکران فیلم «کارآموز» در آمریکا هستند. در بخش هایی از این فیلم ترامپ به عنوان یک متجاوز جنسی به تصویر کشیده می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اقدام وکلای ترامپ برای توقیف یک فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اقدام وکلای ترامپ برای توقیف یک فیلم"، کلیک کنید.