اغفال دختر جوان با وعده ازدواج برای سرقت طلای خانواده

اغفال دختر جوان با وعده ازدواج برای سرقت طلای خانواده

آفتاب نیوز :

سردار علی ولی پور گودرزی درباره جزییات این خبر اظهارکرد: ابتدای فروردین ماه سال جاری و در پی فقدان دختری حدوداً 20ساله و شکایت خانواده وی به پلیس، رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی از کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

وی با اشاره به حضور پدر دختر جوان در پایگاه پلیس گفت: پدر فرد فقدانی با حضور در مقر انتظامی به کارآگاهان گفت که دخترش قصد داشت تا با یک مرد ازدواج کند که با مخالفت شدید او روبه رو شده است. این روند ادامه داشت تا اینکه فرزندش به بهانه رفتن به کلاس زبان از خانه بیرون رفته اما دیگر بازنگشته است. این فرد به کارآگاهان گفت که در ادامه نیز متوجه شده که طلاهای همسرش و مقدار زیادی پول نقد به ارزش 30 میلیارد ریال از منزل سرقت شده است.

رییس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: با تحقیقات میدانی مشخص شد که دختر جوان به همراه مرد جوان قصد دارد تا طلاها را بفروشد و به همین خاطر به بازار طلافروشی مراجعه کرده اند. در همین راستا نیز خیلی زود با اقدامات گسترده اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های کشف نوین جرم مخفیگاه این دو نفر در غرب تهران شناسایی شد.

ولی پور گودرزی ادامه داد: ماموران پس از اقدامات پلیسی نامحسوس و شبانه روزی و با هماهنگی های لازم با مرجع قضایی متهم را در مخفیگاهش دستگیر و به همراه فقدانی به اداره چهارم پلیس آگاهی منتقل کردند.  متهم پس از انتقال به اداره چهارم هدف تحقیقات و بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به جرم خود مبنی بر اغفال دختر جوان برای سرقت اموال پدرش اعتراف کرد و گفت که برای تحقق این هدف خود به این دختر وعده دروغین ازدواج داده است. 

وی با بیان اینکه طلاهاس سرقت شده نیز از محل کشف شد، گفت: دخترجوان تحویل خانواده اش و متهم اصلی نیز با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، برای کشف جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اغفال دختر جوان با وعده ازدواج برای سرقت طلای خانواده" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اغفال دختر جوان با وعده ازدواج برای سرقت طلای خانواده"، کلیک کنید.