آغاز ثبت نام کلاس اولی ها از 4 روز دیگر

آغاز ثبت نام کلاس اولی ها از 4 روز دیگر

به گفته معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش، والدین کودکانی که شش سال آن ها تمام و کار سنجششان انجام شده، می توانند از 19 اردیبهشت برای ثبت نام فرزندشان در کلاس اول اقدام کنند.

حمید طریفی حسینی در گفت وگو با یوکسیت، با بیان اینکه 19 اردیبهشت ماه ثبت نام کلاس اولی ها آغاز می شود گفت: سال گذشته از اواخر اردیبهشت ماه شرایط پیش ثبت نام دانش آموزان به صورت الکترونیک فراهم شد که تجربه موفقی بود، امسال با توجه به اولویت های وزارتخانه، جلو کشیدن تقویم های اجرایی در دستور کار است و از 19 اردیبهشت ماه فعالیت های اجرایی ثبت نام ها آغاز می شود.

وی با بیان اینکه ستاد ثبت نام وزارت آموزش و پرورش 19 اردیبهشت را برای ثبت نام کلاس اولی ها مشخص کرده است افزود: این امر به صورت الکترونیک قابل انجام است.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: تاکنون سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی حدود یک میلیون نوآموز بدو ورود به دبستان انجام شده است و برای ثبت نام پایه اول این نوآموزان، والدین آنها می توانند از تاریخ اعلام شده به سامانه irhttp://my.medu.ir مراجعه کنند.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز ثبت نام کلاس اولی ها از 4 روز دیگر" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز ثبت نام کلاس اولی ها از 4 روز دیگر"، کلیک کنید.