آغاز بارگذاری مدارک پذیرفته شدگان آزمون دبیری از 29 خرداد/ جذب نهایی 24 هزار نفر

آغاز بارگذاری مدارک پذیرفته شدگان آزمون دبیری از 29 خرداد جذب نهایی 24 هزار نفر

نتایج اولیه آزمون استخدام دبیری آموزش و پرورش در حالی اعلام شد که قبول شدگان متقاضی می توانند از 29 خرداد جاری حداکثر تا دوم تیر با مراجعه به درگاه آموزش و پرورش نسبت به تکمیل کاربرگ ها و بارگذاری کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز در سامانه اقدام کنند.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری یوکسیت، آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز در حالی 28 اردیبهشت در سراسر کشور برگزار شد که بیش از 381 هزار متقاضی در آن ثبت نام کرده و با هم به رقابت پرداختند حال آنکه این وزارتخانه تنها مجوز جذب 24 هزار و 889 نفر را از سازمان اداری استخدامی اخذ کرده است.

بنابر اظهارات معاون وزیر آموزش و پرورش پس از اعلام نتایج اولیه، فرآیند ارزیابی آزمون برای جذب معلمان شایسته انجام می شود که 1716 کانون در سراسر کشور با بیش از 10 هزار نفر ارزیاب، کار ارزیابی سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان را انجام می دهند.

در نهایت قبول شدگان تیر، مرداد و شهریور در کلاس های پودمانی دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی آموزش های لازم را برای سال تحصیلی جدید آغاز خواهند کرد.

کارنامه اعلام نتایج اولیه متقاضیان این رشته های شغلی روز گذشته (26 خردادماه 1403) به روی درگاه اطلاع رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت و متقاضیان در صورتی که بر اساس نتیجه کارنامه آزمون، جزء معرفی شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مرحله ارزیابی تکمیلی و گزینش (بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری، معاینات اولیه پزشکی، بررسی صلاحیت های عمومی گزینش و در نهایت فرآیند سنجش و ارزیابی تکمیلی) وزارت آموزش و پرورش باشند، موظفند برای اقدامات بعدی، از سه شنبه 29 خرداد و حداکثر تا دوم تیرماه امسال با مراجعه به درگاه my.medu.ir بخش گزینش و استخدام (کارا)، نسبت به اعلام آمادگی جهت حضور در فرایند مذکور و تکمیل اطلاعات کاربرگ های مورد درخواست، با رعایت مفاد دفترچه آزمون و بارگذاری کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز اقدام کنند.

برای ورود به سامانه از طریق درگاه دولت، داشتن شماره تلفن همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی است. عدم مراجعه به سامانه در مهلت تعیین شده برای تکمیل «برگ های خوداظهاری»، به منزله انصراف از استخدام در آموزش و پرورش تلقی خواهد شد.

فرآیند ارزیابی تکمیلی طبق زمان بندی اعلام شده در سامانه گزینش و استخدام (کارا) صورت خواهد گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز بارگذاری مدارک پذیرفته شدگان آزمون دبیری از 29 خرداد/ جذب نهایی 24 هزار نفر" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز بارگذاری مدارک پذیرفته شدگان آزمون دبیری از 29 خرداد/ جذب نهایی 24 هزار نفر"، کلیک کنید.