آدم ربایی زباله گردهای غیرقانونی بخاطر یک موبایل

آدم ربایی زباله گردهای غیرقانونی بخاطر یک موبایل

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عاملان ربودن زنی جوان در شادآباد، خبر داد.

به گزارش یوکسیت، سردار علی ولی پور گودرزی در تشریح جزییات این خبر گفت: چندی پیش فردی هراسان با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفت و اعلام کرد که هنگام پیاده روی ناگهان مشاهده کرده که چند مرد از اتباع خارجی دختر جوانی را با تهدید ربوده و پس از اینکه سوار بر خودروی وانت خود شدند از صحنه جرم متواری شدند. پس از اعلام این خبر بود که تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی راهی صحنه جرم در محله شادآباد تهران شده و تحقیقات ابتدایی خود را آغاز کردند.

رییس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: کارآگاهان که در جریان بررسی ها متوجه دوربین های مداربسته شده بودند، این دوربین ها را مورد بازبینی قرار دادند و در جریان آن متوجه شدند که متهمان با خودروی وانت در خیابان های جنوب تهران زباله جمع آوری می کنند و زن جوان نیز این کار را انجام می دهد.همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان با تجزیه و تحلیل های اطلاعاتی هویت و مخفیگاه متهمان را در کوتاه ترین زمان ممکن شناسایی و سپس با هماهنگی های لازم با مرجع قضایی آنها را دستگیر کنند.

وی با بیان اینکه دختر جوان هم که از اتباع خارجی بوده از چنگال آدم ربایان نجات پیدا کرد، گفت: متهمان به مقر انتظامی منتقل شده و تحت بازحویی قرارگرفتند که در جریان آن یکی از متهمان به جرم آدم ربایی اعتراف کرد گفت که دختر جوان از گذشته با آنان مشغول جمع آوری غیرقانونی زباله در خیابان های جنوب تهران بوده تا اینکه مدتی قبل تلفن همراه او را سرقت کرده و پا به فرار گذاشته است. به همین دلیل نیز با دو نفر از دوستانش نقشه ای را طراحی کرده تا با انجام آدم ربایی از او انتقام و موبایلش را پس بگیرد.

ولی پور گودرزی ادامه داد: پس از اعترافات متهمان به آدم ربایی، کارآگاهان ماموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی و بررسی های دقیق تر تحقیقات خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند. همچنین با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده و کشف جرایم احتمالی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آدم ربایی زباله گردهای غیرقانونی بخاطر یک موبایل" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آدم ربایی زباله گردهای غیرقانونی بخاطر یک موبایل"، کلیک کنید.